18.01.1996-18.01.1999 yılları arasında Kurucu Dekan Prof.Dr.Derviş YILMAZ

15.03.1999-15.03.2005 yılları arasında Prof.Dr.İ.Timur ESENER

25.04.2005-14.04.2008 yılları arasında Prof.Dr.Bülent BEK

13.02.2008- 13.02.2015 yılları arasında Prof.Dr.Ali Kemal ÖZDEMİR

18.02.2015- 05.08.2016 yılları arasında Prof.Dr.Sami HİZMETLİ

16.08.2016 tarihinde Prof.Dr.İhsan HUBBEZOĞLU görevine başlamış ve görevine devam etmektedir.