Telefon: 0 346 219 1235
Belgegeçer: 0 346 219 1237
 ? 2014-2015 4. Sınıf Staj Progamı

Duyuru Başlangıç Tarihi : 10.11.2014 - Duyuru Bitiş Tarihi : 04.09.2015

 

 

  2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 4. SINIF STAJ PROGRAMI            
                               
    PROTEZ TEDAVİ ENDO CERRAHİ PERİO RADYOLOJİ ORTO PEDO    1. Grup   3. Grup
1. Hafta 15-19 Eylül 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-a-b 4/B-a-b 4/A-c-d-e-f-g-h 4/B-c-d-e-f-g-h-ı 2009105028 RAMAZAN KANTAR 1/A-a 2011105033 CANER GÜZELGÜN 3/A-a
2. Hafta 22-26 Eylül 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-c-d 4/B-c-d 4/A-a-b-e-f-g-h 4/B-a-b-e-f-g-h-ı 2010105017 MAHMUT DEMİRBİLEK 1/A-b 2011105035 FARİS KONUK 3/A-b
3. Hafta 29 Eylül-3 Ekim 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-e-f 4/B-e-f 4/A-a-b-c-d-g-h 4/B-a-b-c-d-g-h-ı 2010105040 OZAN ARSLAN 1/A-c 2011105036 MUHAMMET ATAKAN YEREBAKAN 3/A-c
4. Hafta 8-10 Ekim 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-g 4/B-g 4/A-a-b-c-d-e-f-h 4/B-a-b-c-d-e-f-h-ı 2011105001 ŞUHEDA SULAKSU 1/A-d 2011105037 ÖZGÜR ARSLAN 3/A-d
5. Hafta 13-17 Ekim  1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-h 4/B-h-ı 4/A-a-b-c-d-e-f-g 4/B-a-b-c-d-e-f-g 2011105002 NUR SANEM UZEL 1/A-e 2011105038 FATMAGÜL PAŞAAZGINOSMANOĞLU 3/A-e
6. Hafta 20-24 Ekim 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A  4/A-a-b 4/B-a-b 4/B-c-d-e-f-g-h-ı 4/A-c-d-e-f-g-h  2011105003 AYLİN NUR ÇAPAR 1/A-f 2011105039 RÜVEYDA TOK 3/A-f
7. Hafta 27-31 Ekim 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A  4/A-c-d 4/B-c-d 4/B-a-b-e-f-g-h-ı 4/A-a-b-e-f-g-h 5/A 2011105004 MUHAMMED CEM ÖLMEZ 1/A-g 2011105040 SEDA ARSLANGİRAY 3/A-g
8. Hafta 3-7 Kasım 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A  4/A-e-f 4/B-e-f 4/B-a-b-c-d-g-h-ı 4/A-a-b-c-d-g-h 5/A 2011105005 ESRA ÖZTÜRK 1/A-h 2011105041 MUHAMMET MEHDİ KELEŞ 3/A-h
9. Hafta 10-14 Kasım 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A  4/A-g-h 4/B-g-h-ı 4/B-a-b-c-d-e-f 4/A-a-b-c-d-e-f 5/A 2011105006 ŞEYMA ÖZTÜRK 1/B-a 2011105042 RIDVAN KAYA 3/A-ı
10. Hafta 17-21 Kasım 2. Grup  3/A 3/B 4/A 4/B 5/A 1/A-a-b 1/B-a-b 1/A-c-d-e-f-g-h 1/B-c-d-e-f-g-h 2011105007 KEREM GÖKAY YILDIZ 1/B-b 2011105043 SULTAN AKTUĞ 3/B-a
11. Hafta 24-28 Kasım 2. Grup 3/A 3/B 4/A 4/B 5/A 1/A-c-d 1/B-c-d 1/A-a-b-e-f-g-h 1/B-a-b-e-f-g-h 2011105008 TUBA TOĞRULCA 1/B-c 2011105044 BURCU BARAN ÖZYAŞAR 3/B-b
12. Hafta 1-5 Aralık 2. Grup 3/A 3/B 4/A 4/B 5/A 1/A-e-f 1/B-e-f 1/A-a-b-c-d-g-h 1/B-a-b-c-d-g-h 2011105009 ZEYNEP BOR 1/B-d 2011105045 GAMZE EŞGÜNOĞLU 3/B-c
13. Hafta 8-12 Aralık 2. Grup 3/A 3/B 4/A 4/B 5/A 1/A-g-h 1/B-g-h 1/A-a-b-c-d-e-f 1/B-a-b-c-d-e-f 2011105010 EMRE TUNÇ 1/B-e 2011105046 SERHAT DOKGÖZ 3/B-d
14. Hafta 15-19 Aralık 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-a-b 1/B-a-b 1/B-c-d-e-f-g-h 1/A-c-d-e-f-g-h 2011105011 ŞEYMA NUR GENÇER 1/B-f 2011105047 MELTEM KARADAŞ 3/B-e
15. Hafta 22-26 Aralık 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-c-d 1/B-c-d 1/B-a-b-e-f-g-h 1/A-a-b-e-f-g-h 2011105013 KÜBRA ÖZTOPRAK 1/B-g 2011105048 MERVE YAŞAR 3/B-f
16. Hafta 29 Aralık -2 Ocak 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-e-f 1/B-e-f 1/B-a-b-c-d-g-h 1/A-a-b-c-d-g-h 2011105014 MEHMET YALTIRIK 1/B-h 2011105049 EMRE TURUÇ 3/B-g
17. Hafta 5-9 Ocak 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-g-h 1/B-g-h 1/B-a-b-c-d-e-f 1/A-a-b-c-d-e-f       2011105050 ŞUAYP BAYRAM 3/B-h
                      2011105051 MEHMET RAŞİT BAYSAL 3/B-ı
                               
2. DÖNEM    2. Grup    4. Grup
1. Hafta 2-6 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-a-b 2/B-a-b 2/A-c-d-e-f-g-h 2/B-c-d-e-f-g-h-ı 2011105015 GÜNAY GÜRAY 2/A-a 2011105052 MERVE ECEHAN İNANICI 4/A-a
2. Hafta 9-13 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-c-d 2/B-c-d 2/A-a-b-e-f-g-h 2/B-a-b-e-f-g-h-ı 2011105017 MEHMET AKİF KABASAKAL 2/A-b 2011105053 MESUT ÇELİK 4/A-b
3. Hafta 16-20 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-e-f 2/B-e-f 2/A-a-b-c-d-g-h 2/B-a-b-c-d-g-h-ı 2011105018 İZZETTİN DOYURAN 2/A-c 2011105054 EMRAH GÜLYÜZ 4/A-c
4. Hafta 23-27 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-g-h 2/B-g-h-ı 2/A-a-b-c-d-e-f 2/B-a-b-c-d-e-f 2011105019 EDA ARSLAN 2/A-d 2011105055 NECLA TAN 4/A-d
5. Hafta 2-6 Mart 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-a-b 2/B-a-b 2/B-c-d-e-f-g-h-ı 2/A-c-d-e-f-g-h 2011105020 FATMA ZEHRA POLAT 2/A-e 2011105057 SEDA ONAT 4/A-e
6. Hafta 9-13 Mart                 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-c-d 2/B-c-d 2/B-a-b-e-f-g-h-ı 2/A-a-b-e-f-g-h 2011105021 ÖMER FARUK KUZU 2/A-f 2011105059 AHMET MÜCAHİT YALIN 4/A-f
7. Hafta 16-20 Mart 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-e-f 2/B-e-f 2/B-a-b-c-d-g-h-ı 2/A-a-b-c-d-g-h 2011105022 ŞAFAK KAŞIKÇIOĞLU 2/A-g 2011105060 SÜMEYYE ÖZDEMİR 4/A-g
8. Hafta 23-27 Mart 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-g-h 2/B-g-h-ı 2/B-a-b-c-d-e-f 2/A-a-b-c-d-e-f 2011105023 OĞUZHAN ÇİNAR 2/A-h 2011105061 MELİKE ONHAN 4/A-h
9. Hafta 30 Mrt-03 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-a-b 3/B-a-b 3/A-c-d-e-f-g-h-ı 3/B-c-d-e-f-g-h-ı 2011105024 MUHAMMED HANEFİ İNCİ 2/B-a 2011105062 SÜMEYYE ÖZDEMİR 4/B-a
10. Hafta 6-10 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-c-d 3/B-c-d 3/A-a-b-e-f-g-h-ı 3/B-a-b-e-f-g-h-ı 2011105025 ŞEBNEM ESRA AYMAN 2/B-b 2011105063 FEYYAZ YORULMAZ 4/B-b
11. Hafta 13-17 Nisan              4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-e-f 3/B-e-f 3/A-a-b-c-d-g-h-ı 3/B-a-b-c-d-g-h-ı 2011105026 EMRE MUSTULOĞLU 2/B-c 2011105066 EREN ŞAHİN 4/B-c
12. Hafta 20-24 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-g 3/B-g 3/A-a-b-c-d-e-f-h-ı 3/B-a-b-c-d-e-f-h-ı 2011105027 TAYFUN ESEN 2/B-d 2011105067 SİNEM TOKDEMİR 4/B-d
13. Hafta 27-30 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-h-ı 3/B-h-ı 3/A-a-b-c-d-e-f-g 3/B-a-b-c-d-e-f-g 2011105028 ZEHRA MERVE KOÇKÖPRÜ 2/B-e 2011105068 TACEDDİN ÖZDURAK 4/B-e
14. Hafta 4-8 Mayıs                4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-a-b 3/B-a-b 3/B-c-d-e-f-g-h-ı 3/A-c-d-e-f-g-h-ı 2011105029 ÖZGE DEMİRTAŞ 2/B-f 2011105069 MEVLUDE ÖZTÜRK 4/B-f
15. Hafta 11-15 Mayıs 4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-c-d 3/B-c-d 3/B-a-b-e-f-g-h-ı 3/A-a-b-e-f-g-h-ı 2011105030 ALİ OCAK 2/B-g 2011105070 MURAT ALP ALTAY 4/B-g
16. Hafta 18-22 Mayıs  4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-e-f 3/B-e-f 3/B-a-b-c-d-g-h-ı 3/A-a-b-c-d-g-h-ı 2011105031 ÖZGE TUĞÇE ÖZDEMİR 2/B-h 2011105071 MEHMET ONUR YAMAN 4/B-h
17. Hafta 25-29 Mayıs        4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-g-h-ı 3/B-g-h-ı 3/B-a-b-c-d-e-f 3/A-a-b-c-d-e-f 2011105032 BAHTINUR ÇINAR 2/B-ı 2011105072 DEMET BOZYİĞİT 4/B-ı