Telefon: 0 346 219 1235
Belgegeçer: 0 346 219 1237
 ? 2014-2015 5. Sınıf Staj Progamı

Duyuru Başlangıç Tarihi : 10.11.2014 - Duyuru Bitiş Tarihi : 04.09.2015

 

  2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 5. SINIF STAJ PROGRAMI                
                         1. Grup         3. Grup    
    PROTEZ TEDAVİ ENDO CERRAHİ PERİO RADYOLOJİ ORTO PEDO 1 2007105039 ORHAN ÇELENK 1/A-a 1 2010105025 MAHMUT KAYA 3/A-a
1. Hafta 15-19 Eylül 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-a-b 4/B-a-b
5/A-B-C-D-F-K-L-M-O-Ö
4/A-c-d-e-f-g-h-ı
5/G-I
4/B-c-d-e-f-g-h 2 2008105004 MUHARREM BOZKUŞ 1/A-b 2 2010105026 ABDULLAH YENİYIL 3/A-b
2. Hafta 22-26 Eylül 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-c-d 4/B-c-d
5/A-B-C-D-F-H-K-L-M-O-Ö
4/A-a-b-e-f-g-h-ı
5/G-I
4/B-a-b-e-f-g-h 3 2008105055 GÖKHAN YILDIZ 1/A-c 3 2010105027 GÜLBAHAR SÖNMEZ 3/A-c
3. Hafta 29 Eylül-3 Ekim 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-e-f 4/B-e-f
5/H
4/A-a-b-c-d-g-h-ı
5/G-I
4/B-a-b-c-d-g-h 4 2008105013 DİLEK AKÇA 1/A-d 4 2010105028 SEHER ERSİN 3/A-d
4. Hafta 8-10 Ekim 1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-g 4/B-g 4/A-a-b-c-d-e-f-h-ı
5/D-
4/B-a-b-c-d-e-f-h 5 2008105027 ÖMER YAĞMUR 1/A-e 5 2010105029 GÜLSEREN ERDAĞ 3/A-e
5. Hafta 13-17 Ekim  1. Grup  2/A 2/B 3/A 3/B 4/A-h-ı 4/B-h 4/A-a-b-c-d-e-f-g
5/D-
4/B-a-b-c-d-e-f-g 6 2009105011 ÖZGÜR BAŞKÖY 1/A-f 6 2010105030 SAMET YURDAKUL 3/A-f
6. Hafta 20-24 Ekim 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A 4/A-a-b 4/B-a-b 4/B-c-d-e-f-g-h
5/D-
4/A-c-d-e-f-g-h-ı 7 2009105012 ADEM İLBEĞİ 1/A-g 7 2010105031 EREN DENİZ TAŞ 3/A-g
7. Hafta 27-31 Ekim 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A 4/A-c-d 4/B-c-d 4/B-a-b-e-f-g-h 4/A-a-b-e-f-g-h-ı 8 2009105013 GÖKHAN TÜRKOĞLU 1/A-h 8 2010105032 SADETTİN YILMAZ 3/A-h
8. Hafta 3-7 Kasım 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A 4/A-e-f 4/B-e-f 4/B-a-b-c-d-g-h 4/A-a-b-c-d-g-h-ı 9 2009105027 OSMAN HASDEMİR 1/A-ı 9 2010105033 MEHMET ALİ TAŞKIN 3/A-ı
9. Hafta 10-14 Kasım 1. Grup  2/B 2/A 3/B 3/A 4/A-g-h-ı 4/B-g-h 4/B-a-b-c-d-e-f 4/A-a-b-c-d-e-f 10 2009105041 SÜMEYYE FİRDEVS KILINÇ 1/B-a 10 2010105034 SAADET AKSOY 3/B-a
10. Hafta 17-21 Kasım 2. Grup  3/A 3/B 4/A 4/B 1/A-a-b 1/B-a-b 1/A-c-d-e-f-g-h-ı 1/B-c-d-e-f-g-h-ı 11 2009105043 EMRAH YARAMIŞ 1/B-b 11 2010105035 ELİF KAYNAROĞLU 3/B-b
11. Hafta 24-28 Kasım 2. Grup 3/A 3/B 4/A 4/B 1/A-c-d 1/B-c-d 1/A-a-b-e-f-g-h-ı 1/B-a-b-e-f-g-h-ı 12 2009105046 MUHAMMET İSA HAVUTCU 1/B-c 12 2010105036 ABDULLAH KARAASLAN 3/B-c
12. Hafta 1-5 Aralık 2. Grup 3/A 3/B 4/A 4/B 1/A-e-f 1/B-e-f 1/A-a-b-c-d-g-h-ı 1/B-a-b-c-d-g-h-ı 13 2009105052 HALİL İBRAHİM DOĞAN 1/B-d 13 2010105037 ÖZGÜR YAŞAR 3/B-d
13. Hafta 8-12 Aralık 2. Grup 3/A 3/B 4/A 4/B 1/A-g-h-ı 1/B-g-h-ı 1/A-a-b-c-d-e-f 1/B-a-b-c-d-e-f 14 2009105055 MESUT GÜLERYÜZ 1/B-e 14 2010105038 HÜLYA YAPRAK 3/B-e
14. Hafta 15-19 Aralık 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-a-b 1/B-a-b 1/B-c-d-e-f-g-h-ı 1/A-c-d-e-f-g-h-ı 15 2009105056 EMRULLAH CÜCÜK 1/B-f 15 2010105039 HALİL İBRAHİM ÖNAL 3/B-f
15. Hafta 22-26 Aralık 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-c-d 1/B-c-d 1/B-a-b-e-f-g-h-ı 1/A-a-b-e-f-g-h-ı 16 2009105059 TURAN ÇAĞRI YAVUZ 1/B-g 16 2010105041 ESRA GÜLTEKİN 3/B-g
16. Hafta 29 Aralık -2 Ocak 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-e-f 1/B-e-f 1/B-a-b-c-d-g-h-ı 1/A-a-b-c-d-g-h-ı 17 2010105002 HABİBE GÜLŞAH GÜNAYDIN 1/B-h 17 2010105042 BETÜL CUCU 3/B-h
17. Hafta 5-9 Ocak 2. Grup 3/B 3/A 4/B 4/A 1/A-g-h-ı 1/B-g-h-ı 1/B-a-b-c-d-e-f 1/A-a-b-c-d-e-f 18 2010105003 EREN SEYHAN 1/B-ı        
                                   
                         2. Grup          4. Grup    
2. DÖNEM 1 2010105004 KÜBRA AYVERDİ 2/A-a 1 2010105044 FATMA GÜL ERKAN 4/A-a
1. Hafta 2-6 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-a-b 2/B-a-b 2/A-c-d-e-f-g-h-ı 2/B-c-d-e-f-g-h 2 2010105005 UĞUR KESKİN 2/A-b 2 2010105045 KÜBRA BAL 4/A-b
2. Hafta 9-13 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-c-d 2/B-c-d 2/A-a-b-e-f-g-h-ı 2/B-a-b-e-f-g-h 3 2010105006 HALİL BAKIÇ 2/A-c 3 2010105046 ZEYNEP YILDIZ 4/A-c
3. Hafta 16-20 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-e-f 2/B-e-f 2/A-a-b-c-d-g-h-ı 2/B-a-b-c-d-g-h 4 2010105007 SÜMEYYE AYDIN 2/A-d 4 2010105047 ÖZLEM BAKIR 4/A-d
4. Hafta 23-27 Şubat 3. Grup 4/A 4/B 1/A 1/B 2/A-g-h-ı 2/B-g-h 2/A-a-b-c-d-e-f 2/B-a-b-c-d-e-f 5 2010105008 GÜNGÖR ÇALIŞKAN 2/A-e 5 2010105048 YUNUS BAŞ 4/A-e
5. Hafta 2-6 Mart 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-a-b 2/B-a-b 2/B-c-d-e-f-g-h 2/A-c-d-e-f-g-h-ı 6 2010105009 SELVA NUR ATUĞ 2/A-f 6 2010105052 SEZER KÜLCÜ 4/A-f
6. Hafta 9-13 Mart                 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-c-d 2/B-c-d 2/B-a-b-e-f-g-h 2/A-a-b-e-f-g-h-ı 7 2010105010 BAYRAM ÖZER 2/A-g 7 2010105053 MEHMET COŞKUN 4/A-g
7. Hafta 16-20 Mart 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-e-f 2/B-e-f 2/B-a-b-c-d-g-h 2/A-a-b-c-d-g-h-ı 8 2010105012 ELİF KÜBRA MEDİKOĞLU 2/A-h 8 2010105056 SEDA OTAĞ 4/A-h
8. Hafta 23-27 Mart 3. Grup 4/B 4/A 1/B 1/A 2/A-g-h-ı 2/B-g-h 2/B-a-b-c-d-e-f 2/A-a-b-c-d-e-f 9 2010105013 YUSUF ZİYA GÜNDÜZ 2/A-ı 9 2010105057 TUGBA AKCA 4/A-ı
9. Hafta 30 Mrt-03 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-a-b 3/B-a-b 3/A-c-d-e-f-g-h-ı 3/B-c-d-e-f-g-h 10 2010105014 MEHMET ALPER ÜZEL 2/B-a 10 2010105058 SEMİH KÖKEN 4/B-a
10. Hafta 6-10 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-c-d 3/B-c-d 3/A-a-b-e-f-g-h-ı 3/B-a-b-e-f-g-h 11 2010105015 ELİF YILMAZ 2/B-b 11 2010105060 NUR SEBİL KÜÇÜK 4/B-b
11. Hafta 13-17 Nisan              4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-e-f 3/B-e-f 3/A-a-b-c-d-g-h-ı 3/B-a-b-c-d-g-h 12 2010105016 MELDA AKSOY 2/B-c 12 2010105061 PERİHAN NUR ENGİN 4/B-c
12. Hafta 20-24 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-g 3/B-g 3/A-a-b-c-d-e-f-h-ı 3/B-a-b-c-d-e-f-h 13 2010105018 HAVVA NUR KÜTÜKOĞLU 2/B-d 13 2010105062 ZÜLEYHA BAŞAR 4/B-d
13. Hafta 27-30 Nisan 4. Grup 1/A 1/B 2/A 2/B 3/A-h-ı 3/B-h 3/A-a-b-c-d-e-f-g 3/B-a-b-c-d-e-f-g 14 2010105019 TUĞBA SONGUR 2/B-e 14 2010105063 MUSTAFA KENAN HÜRMÜZLÜ 4/B-e
14. Hafta 4-8 Mayıs                4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-a-b 3/B-a-b 3/B-c-d-e-f-g-h-ı 3/A-c-d-e-f-g-h-ı 15 2010105022 ERTUĞRUL TEKİN 2/B-f 15 2010105064 TUĞÇE SİNEM ŞAHİN 4/B-f
15. Hafta 11-15 Mayıs 4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-c-d 3/B-c-d 3/B-a-b-e-f-g-h-ı 3/A-a-b-e-f-g-h-ı 16 2010105023 ELİF KÖSE 2/B-g 16 2010105065 İBRAHİM PAŞA 4/B-g
16. Hafta 18-22 Mayıs  4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-e-f 3/B-e-f 3/B-a-b-c-d-g-h-ı 3/A-a-b-c-d-g-h-ı 17 2010105024 ÖMER FARUK ZABUN 2/B-h 17 2010105066 BATUHAN GÜNDÜZALP 4/B-h
17. Hafta 25-29 Mayıs        4. Grup 1/B 1/A 2/B 2/A 3/A-g-h-ı 3/B-g-h 3/B-a-b-c-d-e-f 3/A-a-b-c-d-e-f