Telefon: 0 346 219 1235
Belgegeçer: 0 346 219 1237
 2015-2016 EĞİTİM ve ÖĞRETİM YILI 3. SINIF 2. YARIYIL STAJ PROGRAMI

Duyuru Başlangıç Tarihi : 22.01.2016 - Duyuru Bitiş Tarihi : 22.06.2016

 

DİŞHEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 3. SINIF 2.YARIYIL STAJ PROGRAMI                          
TARİH 1. GRUP 2. GRUP 3. GRUP       1. Grup     2. Grup     3. Grup    
25 Ocak-2 Mart 25 Ocak-11 Şubat 25 Ocak-11 Şubat         1/A       2/A       3/A      
DİŞ HASTALIKLARI VE TED.    (1/A) AĞIZ DİŞ ÇENE HAST.VE CERR    (2/A)         1 2011105065 YUSUF BUDAK 1/A-a 1 2013105021 NERMİN BULUT 2/A-a 1 2013105058 MEHMET HANİFİ BAŞAK 3/A-a
ENDODONTİ 25 Ocak-2 Şubat      (1/B-a) PEDODONTİ 25 Ocak-2 Şubat      (2/B-a)         2 2012105010 MAHMUT DOĞAN 1/A-a 2 2013105022 MUHAMMED MUSAB ÇELİK 2/A-a 2 2013105059 ÖZGE PEKKALAYCILAR 3/A-a
RADYOLOJİ 3-11 Şubat                   (1/B-a)  ORTODONTİ 3-11 Şubat                 (2/B-a) 25 Ocak-11 Şubat       3 2012105011 ŞAHAP ENEŞ 1/A-a 3 2013105024 ERENAY KURT 2/A-a 3 2013105060 ASUMAN KORKMAZ 3/A-a
RADYOLOJİ 25 Ocak-2 Şubat        (1/B-b) ORTODONTİ 25 Ocak-2 Şubat      (2/B-b) PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ  (3/A)       4 2012105049 MAHMUTCAN AYDIN 1/A-a 4 2013105025 NİMET NUR TAŞDEMİR 2/A-a 4 2013105061 MEHMET ALİ ARSLAN 3/A-a
ENDODONTİ  3-11 Şubat                      (1/B-b) PEDODONTİ 3-11 Şubat                                (2/B-b) PERİODONTOLOJİ  (3/B)       5 2012105054 NESLİHAN YAMANCAN 1/A-a 5 2013105026 AYBÜKE NURLU 2/A-a 5 2013105062 MUHAMMED OĞUZHAN ÇETİN 3/A-a
            6 2012105063 ALİ ALA 1/A-a 6 2013105027 ELİF KAR 2/A-a 6 2013105063 KÜBRA ERHAN 3/A-a
12 Şubat-2 Mart 12 Şubat-2 Mart         7 2012105073 PINAR ÜCRAK 1/A-a 7 2013105028 ŞAHİN ALTUĞ 2/A-a 7 2013105064 ELİF DİLARA DURAK 3/A-a
DİŞ HASTALIKLARI VE TED. (1/B) AĞIZ DİŞ ÇENE HAST.VE CERR (2/B) 12 Şubat-2 Mart       8 2012105078 BEGMYRAT SAPAROV 1/A-a 8 2013105029 NAHİDE AKBAŞ 2/A-a 8 2013105065 ELİF CEREN KÖK 3/A-a
ENDODONTİ   12-22 Şubat              (1/A-a) PEDODONTİ   12-22 Şuba            (2/A-a) PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ  (3/B)       9 2012105080 SHABANA ARABZADAH 1/A-b 9 2013105031 MELTEM SAVAŞ 2/A-b 9 2013105066 TUNAHAN MUSTAFA CEYLAN 3/A-b
RADYOLOJİ     23 Şubat-2 Mart      (1/A-a) ORTODONTİ   23 Şubat-2 Mart    (2/A-a) PERİODONTOLOJİ  (3/A)       10 2012105081 KAMİLA HUSSANİ 1/A-b 10 2013105032 GİZEM OTAR 2/A-b 10 2013105067 MUHAMMET İKBAL TAŞTAN 3/A-b
RADYOLOJİ    12-22 Şubat              (1/A-b) ORTODONTİ   12-22 Şubat            (2/A-b)         11 2012105082 MAYYA AVEZOVA 1/A-b 11 2013105033 MERVE SENA EKİNCİ 2/A-b 11 2013105068 ALİ CANTÜRK GÜRLEYÜK 3/A-b
ENDODONTİ   23 Şubat-2 Mart      (1/A-b) PEDODONTİ   23 Şubat-2 Mart     (2/A-b)         12 2012105083 ABUZER SARITAŞ 1/A-b 12 2013105036 NAFİZ GÜNGÖR 2/A-b 12 2013105069 FATMA AKKAYA 3/A-b
3 MART– 11 NİSAN 3-22 Mart   3-22 Mart       13 2013105001 ESRA TAŞÇI 1/A-b 13 2013105037 DÖNE TEKER 2/A-b 13 2013105070 SELİM CANAN 3/A-b
AĞIZ DİŞ ÇENE HAST.VE CERR (1/A)   DİŞ HASTALIKLARI VE TED. (3/A)       14 2013105002 MUHAMMED ABDULHAKİM ULUSU 1/A-b 14 2013105038 ŞÜKRÜ ALKAN 2/A-b 14 2013105071 ABDULHAMİT YILDIZ 3/A-b
PEDODONTİ 3-11 Mart                    (1/B-a)   ENDODONTİ 3-11 Mart                    (3/B-a)       15 2013105003 HAYRİYE NİSA ERYEŞİL 1/A-b 15 2013105039 SONGÜL AKÇA 2/A-b 15 2013105072 MUSA YAŞA 3/A-b
ORTODONTİ 14-22 Mart                 (1/B-a) 3-22 Mart RADYOLOJİ 14-22 Mart                  (3/B-a)       16 2013105004 LEVENT YILMAZ 1/A-b 16 2013105040 ŞÜKRİYE GİZEM KAVAK 2/A-b 16 2013105073 EMİNE KÜBRA CEYLAN ALTUN 3/A-b
ORTODONTİ 3-11 Mart                   (1/B-b) PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ  (2/A) RADYOLOJİ 3-11 Mart                    (3/B-b)                              
PEDODONTİ 14-22 Mart                (1/B-b) PERİODONTOLOJİ  (2/B) ENDODONTİ 14-22 Mart                (3/B-b)                              
                                   
23 Mart – 11 Nisan   23 Mart – 11 Nisan                              
AĞIZ DİŞ ÇENE HAST.VE CERR (1/B) 23 Mart – 11 Nisan DİŞ HASTALIKLARI VE TED. (3/B)                              
PEDODONTİ 23-31 Mart              (1/A-a) PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ    (2/B) ENDODONTİ  23-31 Mart              (3/A-a)                              
ORTODONTİ 1-11 Nisan               (1/A-a) PERİODONTOLOJİ  (2/A) RADYOLOJİ   1-11 Nisan               (3/A-a)       1/B       2/B       3/B      
ORTODONTİ 23-31 Mart               (1/A-b)   RADYOLOJİ   23-31 Mart              (3/A-b)       1 2013105005 EŞE MERVE TUNÇ 1/B-a 1 2013105041 İBRAHİM ALCU 2/B-a 1 2013105074 ŞERİFE KARAMAN 3/B-a
PEDODONTİ 1-11 Nisan               (1/A-b)   ENDODONTİ  1-11 Nisan               (3/A-b)       2 2013105006 BÜŞRA GÜL 1/B-a 2 2013105043 BERKAN ARAS 2/B-a 2 2013105075 HACER TUNCER 3/B-a
12 NİSAN – 20 MAYIS   12 - 29 Nisan 12 - 29 Nisan       3 2013105007 GÖKHAN ARIKAN 1/B-a 3 2013105044 FATİH SAYAN 2/B-a 3 2013105076 MERVE GÜLTAŞ 3/B-a
  DİŞ HASTALIKLARI VE TED. (2/A) AĞIZ DİŞ ÇENE HAST.VE CERR (3/A)       4 2013105008 TESLİME ÖZ 1/B-a 4 2013105045 NİMET BEGÜM ÖZTEKİN 2/B-a 4 2013105077 ASLIHAN ŞİRİN 3/B-a
  ENDODONTİ   12 - 20 NİSAN             (2/B-a) PEDODONTİ    12 - 20 NİSAN             (3/B-a)       5 2013105009 ALİ YÖNEY 1/B-a 5 2013105046 KÜBRA GÖKÇE KARAOĞLAN 2/B-a 5 2013105078 AHMET BOZER 3/B-a
12 - 29 Nisan RADYOLOJİ     21-29 NİSAN               (2/B-a) ORTODONTİ   30 NİSAN-8 MAYIS      (3/B-a)       6 2013105010 ESMA NUR GÖDELEK 1/B-a 6 2013105047 ÇAĞLA NUR ALTIPARMAK 2/B-a 6 2013105079 ÖMER ERZİ 3/B-a
PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ   (1/A) RADYOLOJİ   12 - 20 NİSAN               (2/B-b) ORTODONTİ    12 - 20 NİSAN              (3/B-b)       7 2013105011 HALİME ÇETİNER 1/B-a 7 2013105048 SELMA TUNÇ 2/B-a 7 2013105080 ZELİHA TEKE 3/B-a
PERİODONTOLOJİ   (1/B) ENDODONTİ  21-29 NİSAN               (2/B-b) PEDODONTİ   21-29 NİSAN                 (3/B-b)       8 2013105012 KEVSER HAMDEMİRCİ 1/B-a 8 2013105049 ESRA ULAKCI 2/B-a 8 2013105081 ESRA ŞAHİN 3/B-a
            9 2013105013 VEYSEL KARANİ SAYGIN 1/B-b 9 2013105050 YASEMİN MERVE YILMAZ 2/B-b 9 2013105082 EMRE TURASAN 3/B-b
  2-20 Mayıs 2-20 Mayıs       10 2013105014 FATMA DURMAZ 1/B-b 10 2013105051 DERYA ÇEVİK 2/B-b 10 2013105083 VAQİF VELİYEV 3/B-b
2-20 Mayıs DİŞ HASTALIKLARI VE TED. (2/B) AĞIZ DİŞ ÇENE HAST.VE CERR (3/B)        11 2013105015 MERVE KOCAMAN 1/B-b 11 2013105052 SÜMEYYE YALÇIN 2/B-b 11 2013105085 KEMAL SELÇUK YÜCEL 3/B-b
PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ   (1/B) ENDODONTİ  2 – 10 MAYIS             (2/A-a) PEDODONTİ  2 – 10 MAYIS             (3/A-a)       12 2013105016 AYŞEGÜL AYTEN 1/B-b 12 2013105053 SÜMEYYE KOÇAK 2/B-b 12 2013105088 AYKUT ÖZBEK 3/B-b
PERİODONTOLOJİ   (1/A) RADYOLOJİ    11-20 MAYIS              (2/A-a) ORTODONTİ  11-20 MAYIS              (3/A-a)       13 2013105017 PINAR KILINÇ 1/B-b 13 2013105054 FEVZETTİN KALKAN 2/B-b 13 2013105089 EMRAH DOĞAN 3/B-b
  RADYOLOJİ    2 – 10 MAYIS             (2/A-b) ORTODONTİ  2 – 10 MAYIS             (3/A-b)       14 2013105018 GÖKÇE ASLAN 1/B-b 14 2013105055 MUHAMMET DURAK 2/B-b 14 2013105090 MERYEM BÜŞRA NUR DEVECİ 3/B-b
  ENDODONTİ  11-20 MAYIS              (2/A-b) PEDODONTİ  11-20 MAYIS              (3/A-b)       15 2013105019 ÖZKAN TOPRAK GÖK 1/B-b 15 2013105056 EMRE ARAZ 2/B-b 15 2013105091 AYŞENUR TOSUN 3/B-b
              16 2013105020 AHMET TURAN ATAŞ 1/B-b 16 2013105057 RAZİYE ARIKAN 2/B-b